Aktualności
Czysta Gmina Niemodlin


Wybierz podstronę:
 • Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

   Informujemy, że w dniach 28 i 29 kwietnia 2015 r. firma REMONDIS Gliwice Sp. z o.o. dokona nieodpłatnego odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (z wyjątkiem opon i ram okiennych z szybami). • Harmonogram odbioru odpadów w 2015 r.

  Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym harmonogramem odbioru odpadów na terenie gminy Niemodlin.


    • Uwaga Mieszkańcy Gminy Niemodlin

   OD STYCZNIA  2015 r. ZMIANA  SPOSOBU  SEGREGACJI • Co przyjmuje PSZOK

   Informujemy, że gminny PSZOK, w związku ze zmianą decyzji Starosty Opolskiego zezwalającej Gminie Niemodlin na zbieranie odpadów, dodatkowo przyjmuje od mieszkańców Gminy Niemodlin, objętych gminnym systemem zbiórki odpadów komunalnych, następujące odpady: • ZBIÓRKA GABARYTÓW 2014

   Informujemy, że firma REMONDIS Gliwice Sp. z o. o. dokona z terenu Gminy Niemodlin nieodpłatnego odbioru odpadów o dużych gabarytach, z wyjątkiem opon i ram okiennych z szybami oraz elektrośmieci. • PSZOK już czynny

   Informujemy, że jest już czynny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Niemodlin, którzy są objęci systemem zbiórki odpadów komunalnych. • Zgłoś uwagę, propozycję do nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi
 • Szanowni Mieszkańcy Gminy Niemodlin

   W związku z licznymi uwagami dotyczącymi jakości bioodpadów przewożonych na wysypisko w Domaszkowicach z terenu Gminy Niemodlin, które to odpady w wielu wypadkach nie są odpadami biodegradowalnymi proszę o szczególne zwrócenie uwagi na rodzaj odpadów jaki jest wyrzucany do brązowych pojemników na bioodpady. • Informacja dot. opłat za wywóz śmieci

  Informujemy, że osoby które jeszcze nie otrzymały bądź nie odebrały zawiadomienia o indywidualnym rachunku bankowym, na który należy dokonywać wpłat za wywóz śmieci, mogą odebrać takie zawiadomienie w Urzędzie Miejskim w Niemodlinie w pokoju nr 5 ( parter ) - Biuro Podawcze.
    • Opłata śmieciowa - informacja

  Informujemy, że od 1 sierpnia br. Bank Spółdzielczy Oddział w Niemodlinie nie pobiera prowizji od wpłat wnoszonych w kasie banku z tytułu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi (opłata śmieciowa).
    • HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW!

  Informacje na temat wywozu odpadów:
  1. Wielkogabaryty:
  Informujemy, że w dniu:
  - 27 lipca 2013 r. na terenie Miasta Niemodlina w zabudowie wielorodzinnej,
  - 2 października 2013 r. na terenie miasta Niemodlina w zabudowie jednorodzinnej,
  - i 3 października 2013 r. z terenu sołectw Gminy Niemodlin
  firma REMONDIS Gliwice Sp. z o. o. dokona nieodpłatnego odbioru odpadów o dużych gabarytach, z wyjątkiem opon i ram okiennych z szybami.
  W związku z powyższym, prosimy mieszkańców Gminy Niemodlin o wystawienie w przeddzień wyznaczonych powyżej termiów, poszczególnych odbiorów ww. odpadów w obrębie ustawionych przy budynkach pojemników do wywozu nieczystości komunalnych w taki sposób, aby były one widoczne od strony ulicy.
   

  2. Harmonogram wywozu odpadów niesegregowanych i segregowanych przez firmę REMONDIS:
  Zobacz harmonogram.pdf
    • PRZYPOMNIENIE !

  Przypominamy, że opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi należy dokonywać miesięcznie, bez wezwania w terminie do 10 dnia każdego miesiąca (z lipcem włącznie). Wpłat można dokonywać w kasie Urzędu Miejskiego w Niemodlinie.  idź do strony: 123»
pozycja: 1-12 z 25 pozycji na stronę: 
 
przejdź do strony: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Starostwo Powiatowe w Opolu
przejdź do strony: Opolski Urząd Wojewódzki
przejdź do strony: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Urząd Miejski w Niemodlinie:
49-100 Niemodlin
ul. Bohaterów Powstań Śląskich 37

NIP Urzędu: 7540012312
NIP Gminy: 9910316271

REGON Urzędu: 000524536
REGON Gminy: 531413194
Godziny urzędowania:
poniedziałek 7.00-17.00
wtorek-czwartek 7.00-15.00
piątek 7.00-13.00

Burmistrz przyjmuje interesantów:
w każdy poniedziałek od 13.00 - 16.00

konto bankowe: BS Namysłów O/Niemodlin
44 8890 1079 0009 4009 2006 0001
ostatnia modyfikacja: 2015-03-26 10:26:11